W związku z obecną sytuacją i brakami na rynku ochrony osobistej, nasza firma opracowała i wdrożyła do produkcji wzór otwieranej przyłbicy/maski BHP.
Maska jest wykonana z certyfikowanych surowców, które mogą być dezynfekowane, dzięki czemu jest produktem wielokrotnego użytku.

 W pierwszej kolejności realizujemy produkcję dla naszych Klientów z branży farmaceutycznej i szpitali, jednak po 10.04.2020 będziemy mogli wykonać dodatkowe sztuki.

 Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wyposażeniem zatrudnionych u siebie: sprzedawców, pracowników produkcji, kierowców itd. w dodatkowy sprzęt ochronny, bardzo proszę o informację i deklarację potrzebnych ilości.

Pozdrawiam
Michał Krawczyk

Kontakt tel.:

• 600 95 59 49 • 501 330 946 • 664 307 249 •

e-mail: michal.krawczyk@accurate.pl
Producent materiałów POS

O nas

Accurate od 2002 roku projektuje i produkuje materiały reklamowe i wspierające sprzedaż. Obejmujemy swoim działaniem pełny cykl – od pomysłu, zakupu surowców, poprzez opracowanie technologiczne wzoru i wykrojników, wizualizację, prototyp, po finalną produkcję wraz z jej konfekcjonowaniem i wysyłką. Nad całym cyklem wytwórczym pracuje zespół ok. 40 specjalistów. Obecnie naszą najnowsza gałęzią działalności są materiały 3D – trójwymiarowe (tłoczone/termoformowane) z atestowanych tworzyw sztucznych, takie jak wobblery tłoczone, listwy półkowe (rozsuwane, modułowe, łamane), plakaty tłoczone, tablice medyczne, shelf stoppery, bilonownice, podajniki produktowe, tace reklamowe/traye napółkowe, cenówki, oraz wszelkie rozwiązania indywidualne.

W tej kategorii produktów w 2015 roku opatentowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek Cashpad, który skutecznie wyróżnia się na ladzie. Jednocześnie dostarczamy naszym klientom form tradycyjnych takich jak: maty na ladę, ekspozytory, welcome packi i sales presentery, opakowania, displaye produktowe i podajniki, broszury, katalogi, hangery i wiele innych.


Przygotowujemy projekty graficzne, wizualizujemy 3D, wykonujemy cromaliny certyfikowane oraz makiety/prototypy przedprodukcyjne.
W przypadkach kontraktowej – długoterminowej współpracy udzielamy gwarancji cen wybranych produktów na okres 12-24 msc.
W ramach współpracy dla stałych klientów szkolimy działy zakupów i marketingu z zakresu całego procesu poligraficznego oraz materiałoznawstwa stosując indywidualne autorskie programy nauczania.  

W związku z bieżącą współpracą i realizacjami materiałów dla Agencji reklamowych, drukarni, domów produkcyjnych, klientów krajowych oraz zagranicznych podpisujemy klauzulę poufności o realizacji powierzonych projektów.Opinie naszych klientów

„Accurate dba o wysoką jakość materiałów przy zachowaniu rozsądnego poziomu kosztów”

3M
„Zrealizowanie całego projektu zapewniło nam wysokie oceny ze strony naszych Klientów”

Nestle
„Szczególnie cenimy sobie terminowość zleceń i fachową obsługę”

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.


paseklogotypy_6copypngCzłonek PSIpsi_logo_1png

Rzetelna firmarzetelnafirma_logopng

Europejskie patenty
europejskie_patenty_logopng